MonoMode SFP Fibermodul TP-Link TL-SM311LS 10 km

MonoMode SFP Fibermodul TP-Link TL-SM311LS 10 km

  • 176,80 kr
    Stykpris pr. 
  • Spar 148,20 kr
Inklusive moms.

Kun 0 tilbage.

Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MonoMode SFP Fibermodul TP-Link TL-SM311LS 10 kmtil en uovertruffen pris.
  • Type:
    • Kabling
    • 9/125 μm
  • Hastighed:
    • 1 Gbps
    • 1.25 Gbps
  • Forbindelser: SFP
  • Rækkevidde: 10 km
  • Kompatibel: TL-SG, TL-SL